17 жовтня 2024 року науково-педагогічні працівники разом зі здобувачами вищої освіти кафедри менеджменту авіаційної діяльності долучилися до Воркшопу на тему: «Стійкість як фундамент протидії гібридним загрозам», який проходив у рамках реалізації проекту Erasmus+ «Академічна протидія гібридним загрозам» WARN 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP.

Воркшоп «Стійкість як фундамент протидії гібридним загрозам», захід у рамках проєкту Всеукраїнських #ErasmusDays 2024, міжнародного шестиденного святкування програми Erasmus+. У 2024 році #ErasmusDays відбуваються з 14 по 19 жовтня.

Воркшоп проходив на пленарному засіданні V Ювілейної Міжнародної науково-практичної конференції «Управління та адміністрування в умовах протидії гібридним загрозам національній безпеці».

Дякуємо організаторам конференції за можливість долучитися до обговорення актуальних питань щодо академічної протидії гібридним загрозам.

Кафедра менеджменту авіаційної діяльності
Льотної академії НАУ

Здобувачами вищої освіти навчальних груп 431 та 433 завершено курс «Підприємництво: Хто ваш клієнт?» Sloan School of Management, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Cambridge, USA, на платформі онлайн-освіти Prometheus.

Цей курс – переклад українською мовою курсу «Entrepreneurship 101: Who is your customer?» викладачів Массачусетського технологічного інституту: Білла Олета та Ердіна Бешимова.

Білл Олет - керівник Martin Trust Center, програми підприємництва Массачусетського технологічного інституту, який у 2019 році був нагороджений премією Deshpande Foundation за внесок у розвиток інновацій та підприємництва, а у 2021 році був визнаний Асоціацією малого бізнесу та підприємництва США (USASBE) викладачем року у галузі підприємництва.

Ердін Бешимов - викладач Массачусетського технологічного інституту, старший директор MIT Open Learning, засновник освітньої програми MIT Bootcamps, що об'єднує підприємців з усього світу та навчає інноваційному розвитку.

Дякуємо викладачам Біллу Олету та Ердіну Бешимову зі Sloan School of Management, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, а також ТОВ «Бюро цифрової освіти Прометеус», за можливість долучитися до результатів передових досліджень стартап-компаній Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Кафедра менеджменту авіаційної діяльності
Льотної академії НАУ

Договори з іноземними авіаційними школами

2024

Угорщина

2024

Республіка Молдова

2024

Латвійська Республіка

2024

Королівство Іспанія

2024

Чеська Республіка

2024

Республіка Польща

2024

Словацька Республіка

2024

Литовська Республіка

2024

Республіка Польща

11 жовтня 2024 року за ініціативи бізнес-школи ЛА НАУ відбулася зустріч викладачів та здобувачів вищої освіти з випускницею бакалаврату кафедри менеджменту авіаційної діяльності Стенніковою Вірою, випускницею магістратури Технічного університету прикладних наук Вільдау (Німеччина) та у данний час викладачкою цього ж навчального закладу.

Наша випускниця Віра виступила з інформативною презентацією на тему: «Особливості навчання менеджерів у Німеччині: системи, програми та перспективи».

Завдяки якій, здобувачі дізналися, що Україна увійшла до Топ-10 країн за кількістю українських студентів у Німеччині та ознайомилися з системою вищої освіти, типами навчальних закладів, університетськими ступенями Німеччини. Також здобувачі отримали корисну інформацію про особливості навчальних програм для менеджерів на базі Технічного університету прикладних наук Вільдау (European Business Management; European Management; Business Administration; Aviation Engineering / Aviation Management). Зацікавилися умовами вступу, фінансуванням та стипендіями на навчання, умовами і вартістю проживання.

Викладачам кафедри приємно було впевнитися, що рівень і якість навчання за освітньо-професійною програмою «Менеджмент міжнародних авіаційних перевезень» дозволяє нашим здобувачам вищої освіти без проблем продовжувати навчання у популярних вищих навчальних закладах Європи, зокрема у Технічному університеті прикладних наук Вільдау.

У майбутньому плануємо продовжувати співпрацю, очікуємо нових зустрічей з можливістю обміну освітньо-науковим досвідом та цікавими пропозиціями.

Детальніше

Розвиток освітньої програми, її удосконалення є запорукою підготовки професіоналів, адаптованих до реалій сучасних потреб галузі.

Удосконалення та внесення змін до освітньої програми це відповідальна, кропітка робота, яка супроводжується цілим рядом процедур, визначених відповідними положеннями. Але найвідповідальнішим завданням при цьому було і залишається врахування потреб всіх зацікавлених сторін.

Для кафедри менеджменту авіаційної діяльності ЛА НАУ стає гарною традицією спілкування зі здобувачами освіти щодо їх задоволеності як організацією освітнього процесу, так і змістом освітньо-професійної програми та її освітніх компонентів.

На таких зустрічах здобувачам вищої освіти пояснюються їх права та можливості удосконалення обов’язкових освітніх компонент, а також внесення пропозицій з розширення, оновлення переліку вибіркових освітніх компонентів.

Кафедра розпочинає процес формування робочої групи з розробки проєкту освітньої програми на 2025 рік, і побажання студентів та їх активна участь в роботі групи є дуже важливим фактором у процесі забезпечення якості освітньої діяльності.

Всі пропозиції зацікавлених сторін будуть вивчені, обговорені робочою групою та враховані при підготовці проєкту освітньої програми.

Кафедра менеджменту авіаційної діяльності ЛА НАУ звертається до всіх стейкхолдерів залучитись до процесу проєктування змін по удосконаленню освітньої програми «Менеджмент міжнародних авіаційних перевезень».

Детальніше

Базами практик для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти визначають авіаційні підприємства і організації, а також структурні підрозділи Льотної академії Національного авіаційного університету як авіаційного навчально-науково-виробничого комплексу відповідно до «Положення про проведення практики курсантів Льотної академії Національного авіаційного університету», введеного в дію наказом начальника академії від 26.08.2020 р. №97/аг, також освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів і магістрів відповідних спеціальностей.

26 вересня 2024 року відбулася робоча зустріч професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту авіаційної діяльності та здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за ОПП «Менеджмент міжнародних авіаційних перевезень».

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо стану виконання кваліфікаційної (магістерської) роботи, визначення напрямків подальших наукових досліджень та проходження переддипломної практики здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Менеджмент міжнародних авіаційних перевезень» денної і заочної форми навчання.

За інформацією кафедри
менеджменту авіаційної діяльності