Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

19 лютого 2024 року пішов з життя
ВАСИЛЬЄВ ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ
(09.01.1947-19.02.2024)

Свою трудову діяльність Валерій Іванович розпочав у вересні 1967 року в Павлоградському об’єднаному авіазагоні на посаді диспетчера служби руху.
В подальшому, вся трудова діяльність Валерія Івановича була пов’язана з Льотною академією.
В Кіровоградській школі вищої льотної підготовки почав працювати з травня 1971 року, спочатку, на посаді радіотехніка служби зв’язку, потім диспетчером служби руху, а з 1974 року по 1998 рік працював керівником польотів служби руху Кіровоградського вищого льотного училища цивільної авіації. З грудня 1998 року був переведений на посаду диспетчера вже Державної льотної академії України, потім з 2001 по 2018 роки працював на посаді інструктора тренажерного центру організації повітряного руху Льотної академії національного авіаційного університету. З серпня 2018 року працював на посаді охоронника сторожової охорони.
Мав численні заохочення – Почесні грамоти, подяки. В 1987 році занесений на дошку Пошани, а в 1991 році було вручено значок «За безаварійне управління повітряним рухом» та планкою «15 років», в 1992 році – планкою «25 років» за безаварійне управління повітряним рухом та бездоганну диспетчерську роботу.
Колектив Льотної академії НАУ висловлює щирі співчуття родині та близьким. Валерій Іванович залишиться в наших серцях прекрасною людиною та професіоналом.
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!!!

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Тестування проходитиме під час основних і додаткових сесій:

  • основні: 14 травня – 25 червня;
  • додаткові: 11–19 липня.
Детальніше...

Важко переоцінити роль використання авіаційних робототехнічних систем на сучасному етапі існування нашої держави. Стрімкий розвиток безпілотних технологій, в тому числі в авіації, спонукає до постійного оновлення та експертизи актуальності освітніх програм, що готують фахівців зазначеного напрямку.

Детальніше...

20 лютого 2024 року відбулася робоча зустріч групи кадрового забезпечення освітньо-наукової програми «Транспортні технології в авіаційному транспорті» із фахівцями Центру забезпечення якості вищої освіти в академії щодо обговорення процесу підготовки та проходження акредитації.

Детальніше...

Підготовка доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки до професійної науково-педагогічної діяльності відповідно до освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» та її компонент «Фахова науково-педагогічна практика» є базовим практичним освітнім компонентом, що регламентує діяльність здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти, проводиться відповідно до графіку освітнього процесу в другому навчальному семестрі й триває чотири тижні.

Детальніше...

Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України у вигляді Тризуба.
Державний Герб - один із державних символів України нарівні з Конституцією, прапором і гімном, якій поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює незалежність та уособлює нашу єдність.
З Днем Державного Герба України! Цінуймо та шануймо наші символи!
Слава Україні!!!

Адміністрація та Профспілковий комітет

16 лютого 2024 року на базі Донецького державного університету внутрішніх справ відбулася науково-дискусійна платформа «Жінка в науці під час війни», приурочена до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці.

Детальніше...