Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Льотна академія НАУ оголошує відбір студентів на семестрове навчання за програмою мобільності Erasmus + KA 131 у Ризькому Технічному Університеті на весняний семестр.

Детальніше...

Захід відбувся за ініціативи Управління цивільної авіації Республіки у м. Кишинів. Його учасниками стали провідні світові експерти з питань експертизи психічної придатності авіаційного персоналу Цивільної авіації.

Детальніше...

Для п’ятірки переможців конкурсу міжнародної академічної мобільності за програмою «Еразмус+» осінній семестр 2023/2024 рр. розпочався в стінах Riga Technical University (RTU) у м. Рига, Латвія. Відбірковий конкурс для участі у програмі проходив в травні-червні поточного року.

Детальніше...

На виконання розпорядження Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації «Про проведення уроку мужності “Герої рідного краю” в закладах освіти», в Льотній академії НАУ відбувся у дистанційному форматі просвітницький виховний захід за участі здобувачів вищої освіти третього курсу факультетів льотної експлуатації та авіаційного менеджменту.

Детальніше...