Положення про курсантське та студентське самоврядування

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» в кожному вищому навчальному закладі повинен бути створений та працювати орган курсантського та/або студентського самоврядування, який є гарантованим державою правом курсантів та студентів Академії самостійно або через органи управління вирішувати питання, які відносяться до їх повноважень.

У самоврядуванні беруть участь курсанти та студенти, які навчаються в Льотній академії. Кожен з них має право обирати та бути обраним до органів Курсантського та студентського самоврядування (далі КСС, самоврядування).

У своїй діяльності органи самоврядування керуються законодавством України, Статутом НАУ, Положенням про ЛА НАУ, Положенням про курсантське та студентське самоврядування ЛА НАУ та іншими нормативно-правовими актами, які регламентують діяльність КСС.

Метою Курсантського та студентського самоврядування є створення умов для самореалізації особистості курсантів та студентів Академії та формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці, поліпшення умов, якості навчання та побуту курсантів та студентів ЛА НАУ. Діяльність КСС спрямована на забезпечення виховання духовності та культури курсантів та студентів Академії, зростання у них соціальної активності.

Ковач Кирило
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел.+38 068 390 46 05
Курносов Сергій

тел. +38 068 694 96 33
Ткаченко Руслана
Пятночко Владислав

тел. +38 093 584 86 03
Бублик Анастасія

тел. +38 099 515 23 03

 

Для більш детальної інформації про напрями діяльності самоврядування, його структури, для внесення пропозицій та зауважень звертайтеся до вище зазначених представників КСС.