Євразійська міжнародна фінансова конференція 2019 року відбулася 12 грудня в Республіці Корея в рамках 4-й індустріальної революції і розширення використання ІКТ. На конференції обговорювалися перспективи та ключові завдання фінансового ринку в зв'язку з зі змінами в світовому фінансовому середовищі з метою розширення економічного обміну і співробітництва із зарубіжними фінансовими ринками.

Детальніше...

В Льотній академії НАУ на факультеті менеджменту, кафедра права та правового регулювання авіаційної діяльності провела засідання круглого столу під назвою «Права людини. Забeзпeчeння прав людини в Україні на сучасному етапі розвитку державності» приурочений прийняттю Загальної декларації прав людини, та спрямований на підвищення обізнаності курсантів/студентів та викладацького складу щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту і з метою запобігання дискримінації та насильства в суспільстві в цілому.

Детальніше...

Вихідними у Харкові відбувся розіграш 15-го дорослого Чемпіонату України з панкратіону., у якому взяв участь курсант першого курсу факультету льотної  експлуатації Валентин Стримбу.
Він боровся у розділі традішн у ваговій категорії 57 кг. Вітаємо Валентина з бронзовою нагородою на Всеукраїнських змаганнях.

Детальніше...

Днями в академії відбувся українсько-корейського науково-практичний семінар: «Розбудова інноваційних структур з розробки, випробувань та використання безпілотних літальних апаратів». Його організаторами стали Льотна академія НАУ, Компанія SafeusDrone (Республіка Корея) та Кластер «ІТ-Альянс 4.0».

Детальніше...

4 грудня в Льотній академії НАУ відбулася урочиста посвята у Реєстрове Козацтво Президента корейської компанії SafeusDrone Воонг Шин Квак (Woong Shin Kwak).
…Козацьким духом наповнилася музейна кімната «Україна більше за життя», де проводилася церемонія. Експозиція про історію козацтва у нашому краї та колекція мистецьких творів народних майстрів створили емоційно зворушливу, святкову атмосферу.

Детальніше...