Професійні права (робота в якості) – фахівець з туристичного обслуговування.

Освітньо-професійна програма «Туризм» пропонується в рамках програми підготовки бакалаврів за спеціальністю 242 «Туризм» та орієнтована на підготовку знавців туристичної галузі.
В результаті навчання за даною спеціалізацією випускник ЗВО набуває компетенції з туризму. За допомогою отриманих знань та практичних навичок випускник може працювати на посадах завідувача туристичної агенції, агента з організації туризму, інструктора туристичного супроводу, екскурсовода, фахівця із розвитку сільського туризму, туристичної безпеки, конференц-сервісу, організації дозвілля, інструктора з туризму.

Для вступу на місця на держзамовлення або за контрактом на спеціальність «Менеджмент» абітурієнти подають в приймальну комісію сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури,історії України, географії або іноземної мови. Для вступу лише на контрактні місця абітурієнти подають в приймальну комісію сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури, історії України, географії або іноземної мови.

Освітньо-професійна програма