20 листопада в Льотній академії НАУ було проведене засідання «Клубу українсько-норвезького партнерства». Першокурсники факультету льотної експлуатації презентували результати своїх досліджень на тему: «Авіаційна галузь Королівства Норвегія (історія та сучасний стан)».

Детальніше...

20 листопада начальник Льотної академії НАУ Сергій Миколайович Неділько провів робочу зустріч з головним спеціалістом відділу у Кіровоградській області Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Гуріною Людмилою Василівною, Директором Комунального закладу «Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам» Колінько Віктором Олексійовичем, завідувачкою кафедри професійної педагогіки та соціально-гуманітарних наук ЛА НАУ Плачиндою Тетяною Степанівною щодо створення на базі Льотної академії НАУ Центру психолого-соціальної адаптації ветеранів/нок, діючих військовослужбовців та представників сектору безпеки і оборони, їх родин та родин загиблих «Ветеранський простір Кіровоградщини». Відбулося обговорення основних положень Меморандуму і шляхів його реалізації.

Детальніше...

Студенти спеціальності 081 «Право» Льотної академії НАУ ознайомилися зі специфікою авіаційної галузі та особливістю роботи підрозділів Міжнародної акціонерної авіаційної компанії «УРГА». Особливу увагу студентів привернула специфіка організації діяльності юридичного відділу авіакомпанії, здійснення ним юридичного супроводу авіаційної роботи всієї компанії. 

Детальніше...

Осінній семестр для першокурсників – це період найкращих можливостей: заявити про свої здібності у навчання, здобути авторитет у колективі, проявити найкращі таланти.

Детальніше...