XXII Міжнародний науково-практичний семінар "КОМБІНАТОРНІ КОНФІГУРАЦІЇ ТА ЇХНІ ЗАСТОСУВАННЯ" вперше розпочав свою роботу у дистанційному режимі.

Детальніше...

В сучасних умовах, коли більшість населення нашої країни не має змоги відпочивати та відновлювати своє здоров’я у визнаних курортно-лікувальних регіонах України та закордоном, пандемії короновірусу з непердбачуваними наслідками, дуже актуальною постає проблема дослідження рекреаційно-туристських ресурсів саме свого регіону, пошук та запровадження нових видів і форм відпочинку і оздоровлення населення, в т.ч. учнівської та студентської молоді.

Детальніше...

Шановні колеги! Дякуємо всім, хто цього року підтримав щорічну акцію до Міжнародного дня вишиванки «Академія у вишиванці» та надіслав свої чудові фото у вишиванці!

Детальніше...

14-15 травня 2020 р. в Льотній академії Національного авіаційного університету проведено в online форматі ІІІ  Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін». Основною метою якої є представлення інноваційного досвіду освітніх закладів за напрямами STEM-освіти, демонстрації рівня досягнень в інноваційній сфері та створення платформи для спілкування педагогів, науково-педагогічних працівників, аспірантів, докторантів, студентів.

Детальніше...

Згідно з листом МОН України від 30.04.2020р. № 1/9-228, із 12 травня 9:00 до 05 червня 18:00 2020 року відбуватиметься реєстрація осіб, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра. З детальним порядком реєстрації можна ознайомитись  на нашому сайті в розділі Абітурієнтам – Вступ до магістратури за посиланням.

Детальніше...