Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

25 листопада 2022 року виповнюється 80 років з дня народження СКЛЯРЕНКА Валерія Васильовича, інженера кафедри конструкції повітряних суден, авіадвигунів та підтримання льотної придатності.

У 1973 р. Валерій Васильович закінчив Севастопольський приладобудівний інститут. В період з 1963 р. по 1966 р. і з 1975 р. по 1992 р. брав безпосередню участь у регламентних роботах з обслуговування й випробування ядерних енергетичних установок. Із січня 1975 р. по березень 1992 р. проходив службу як мічман, технік цеху озброєння та технік КІЛ на Плавучому судноремонтному заводі ПРЗ-11.

З 2003 р. працює в академії на посадах майстра кафедри, завідувача лабораторії кафедри льотної експлуатації, аеродинаміки та динаміки польоту.

З вересня 2022 р. обіймає посаду інженера кафедри конструкції повітряних суден, авіадвигунів та підтримання льотної придатності, приймає активну участь у забезпеченні навчального процесу та удосконаленні матеріально-технічної бази кафедри.

Де б не працював Валерій Васильович, він завжди з душею, не жаліючи сил та енергії, віддається роботі.

Шановний Валерію Васильовичу, нехай усі Ваші дні будуть наповнені любов'ю рідних, удачею життя, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі!

З повагою, колектив кафедри
конструкції повітряних суден, авіадвигунів
та підтримання льотної придатності.

Отримати безкоштовний ПЛР-тест на COVID-19 можуть не лише пацієнти, у яких є підозра на коронавірусну хворобу.

Детальніше...

24 листопада кафедра права та соціально-гуманітарних дисциплін Льотної академії НАУ провела інформаційно-тематичну годину, присвячену вшануванню 90-тих роковин Голодомору – геноциду українського народу.

Детальніше...

21 листопада у м. Кропивницький представники обласної, міської влади та містяни долучилися до урочистостей з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Детальніше...

16 листопада відбувся міжкафедральний семінар кафедри права та соціально-гуманітарних дисциплін та кафедри аеронавігації, метеорології, організації повітряного руху, з актуальної теми: «Світовий досвід обслуговування повітряного руху на сучасному етапі розвитку цивільної авіації».

Детальніше...

19 листопада 2022 року виповнюється 75 років з дня народження КОЛІСНІЧЕНКА Станіслава Федоровича, кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри конструкції повітряних суден, авіадвигунів та підтримання льотної придатності.
У 1971 році Станіслав Федорович закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю «Літакобудування». З 1971 по 1974 рік працював інженером-конструктором на Улан-Уденському авіаційному заводі.
У 1974-1976 рр. працював викладачем циклової комісії авіаційної техніки в КЛШУ ЦА.
З 1976 по 1979 рік пройшов навчання в очній аспірантурі.
З 1980 року працює в академії на посадах старшого викладача, доцента кафедри льотної експлуатації, декана факультету льотної експлуатації, заступника директора Інституту льотної експлуатації з навчальної та наукової роботи, доцента кафедри механіки та конструкції авіаційної техніки, авіаційної техніки, завідувача кафедри авіаційної техніки.
З липня 2022 року і по теперішній час обіймає посаду доцента кафедри конструкції повітряних суден, авіадвигунів та підтримання льотної придатності.
Високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, принциповість, чесність принесли Станіславу Федоровичу глибоку шану серед співробітників та здобувачів вищої освіти академії.

Щиро бажаємо Вам, шановний Станіславе Федоровичу, міцного здоров’я, щастя, добробуту і злагоди, родинного затишку, любові та підтримки серед людей, які Вас оточують, а головне – перемоги і миру!

З величезною повагою, колектив
кафедри конструкції повітряних суден,
авіадвигунів та підтримання льотної придатності.

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського гуманіста, філософа, поета, музиканта, педагога.

Детальніше...