5 вересня курсанти і працівники льотної академії урочисто зустрічали на своєму аеродромі учасників міжнародного авіаперельоту приватних пілотів і власників приватних літаків. Для членів колективу КЛА НАУ ця подія була прикрашена особливо приємною новиною – разом з перельотом в навчальний заклад прибув літак «Цесна – 172», придбаний разом з ще чотирма такими ж (які прибудуть в Кіровоград протягом місяця) у рамках інвестиційного проекту для виконання курсантами льотної підготовки. «Це пілотний проект, який збагачує нас новим досвідом роботи з партнерами і ми сподіваємося, що допоможе подолати існуючі проблеми з нальотом», - прокоментував ситуацію начальник академії С.М. Неділько, який першим виступив на імпровізованому мітингу в момент зустрічі «крилатих» гостей. Привітала присутніх і заступник губернатора Кіровоградщини В.В. Атаманчук, яка висловила сподівання на те, що дуже скоро знаменитий на весь світ кіровоградський льотний ВНЗ поверне собі колишню славу і міжнародне визнання. З вітальним словом виступив голова всеукраїнської асоціації приватних пілотів, який прибув на своєму особистому літаку, Геннадій Хазан, який подякував присутнім за теплий прийом та підкреслив величезне значення Кіровоградської льотної академії НАУ для української авіації, і її авторитетну популярність далеко за межами України.

В подарунок усім, хто опинився в цей день на аеродромі, прозвучали пісні у виконанні курсанток КЛА НАУ, після чого усі бажаючі мали можливість оглянути літаки, сфотографуватися на їх фоні.

За підсумками заходу, начальник академії С.М.Неділько резюмував: «Авіації в Україні – БУТИ! Я в цьому абсолютно впевнений. Тому що є у нас справжній скарб: сміливі і романтичні юнаки і дівчата, закохані в небо. Для них і заради них – вистоїмо, подолаємо, переможемо!».

Відеосюжет програми новин "День за Днем" обласного телеканалу "Кіровоград" можна

.

Центр громадських зв’язків КЛА НАУ