Дорогі друзі!

Вас вітає Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету - унікальний навчальний заклад, який вже більше 60-років здійснює професійну підготовку пілотів та інших фахівців для цивільної авіації.

Ефективна професійна діяльність наших випускників в авіаційних кампаніях та підприємствах України та багатьох країн світу забезпечила високий авторитет і визнання освітніх послуг нашого ВНЗ всередині країни і на міжнародній арені.

Фундаментальна традиція КЛА НАУ - постійна відповідність самим передовим вимогам часу. Унікальна авіаційна інфраструктура навчального закладу, що відповідає європейським вимогам, забезпечує системне і надійне формування практичних навичок на базі отриманих теоретичних знань. Цілий комплекс відповідних компонентів забезпечує цілеспрямовану роботу по формуванню багатогранної патріотичної і високоморальної особистості.

Ми відкриті для партнерських відносин із зацікавленими сторонами і раді бачити у своїх стінах юнаків і дівчат, які мріють оволодіти престижними і затребуваними авіаційними спеціальностями.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен.
Ми знаємо, як зробити кожного ПРОФЕСІОНАЛОМ!

26 листопада 2016

У центр громадських зв'язків КЛА НАУ звернувся начальник нашої медико-санітарної частини Балабін Ігор Миколайович з проханням допомогти йому донести слова щирої вдячності всім, хто взяв участь в зборі коштів на лікування його дочки Вероніки.

Детальніше...

1 грудня 2016

Чудовий психологічний семінар-тренінг з майстерності керування собою і, відповідно - ситуацією, провели для слухачів курсів українсько-норвезького проекту представники центру психології «Альта».

Детальніше...

30 листопада 2016

Процес перепідготовки чергової групи колишніх військовослужбовців цивільної спеціальності з одночасною соціально-психологічною адаптацією на базі КЛА НАУ підходить до логічного завершення. І кожен слухач вже мав би визначитися з перспективами своєї зайнятості, бізнес-сформувати план або намір працевлаштування..

Детальніше...

29 листопада 2016

24 листопада 2016 року в Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету відбулась V Міжнародна науково-практична конференція «Управління високошвидкісними рухомими об’єктами та професійна підготовка операторів складних систем». Учасниками заходу були науковці, викладачі як з зарубіжних країн так і з різних вишів  України.

Детальніше...