Дорогі друзі!

Вас вітає Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету - унікальний навчальний заклад, який вже більше 60-років здійснює професійну підготовку пілотів та інших фахівців для цивільної авіації.

Ефективна професійна діяльність наших випускників в авіаційних кампаніях та підприємствах України та багатьох країн світу забезпечила високий авторитет і визнання освітніх послуг нашого ВНЗ всередині країни і на міжнародній арені.

Фундаментальна традиція КЛА НАУ - постійна відповідність самим передовим вимогам часу. Унікальна авіаційна інфраструктура навчального закладу, що відповідає європейським вимогам, забезпечує системне і надійне формування практичних навичок на базі отриманих теоретичних знань. Цілий комплекс відповідних компонентів забезпечує цілеспрямовану роботу по формуванню багатогранної патріотичної і високоморальної особистості.

Ми відкриті для партнерських відносин із зацікавленими сторонами і раді бачити у своїх стінах юнаків і дівчат, які мріють оволодіти престижними і затребуваними авіаційними спеціальностями.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен.
Ми знаємо, як зробити кожного ПРОФЕСІОНАЛОМ!

29 червня 2016

У Кіровоградській льотній академії НАУ відбувся черговий випуск молодих фахівців. Світова авіація отримала поповнення молодих і амбітних авіаторів, а в alma mater залишилися численні спогади про цих хлопців, якоюсь мірою зібрані співробітниками центру громадських зв'язків КЛА НАУ в пам'ятний відеофільм. Переглянуті перед самою процедурою вручення випускних документів кадри відеохроніки – від вступу і першого шикування до учбових польотів і конкурсів професійної майстерності - традиційно створили в залі особливу атмосферу, перекувавши смуток розлучення на веселощі.

Детальніше...

24 червня 2016

До такого прийому, Ірина Ткаченко та Ольга Цимбаліст вдались організувавши акцію «стихійні читання». Вона полягає у тому, аби читати в голос улюблені твори у незвичних для цього місцях. Першою локацією обрали справжній літак АН-24. Віднедавна це повітряне судно виконує функцію інтерактивного музею на території Кіровоградської льотної академії. Про це повідомляє кореспондент Златополя.

24 червня 2016

Учора, 23 червня, на Алеї авіаторів Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, в середині справжнього літака українського виробництва (Ан-24), відбувся мистецький захід «Стихійні читання. Повітря».

23 червня 2016

Сьогодні у інтерактивному музеї-літаку Кіровоградської льотної академії відбулися стихійні читання#Повітря. Близько двадцяти кіровоградців читали твір Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц". І читали не у звичній формі, а з допомогою Театру Вух - це популярна форма сприйняття твору, коли всі учасники заплющують очі і відчувають текст лише на слух.