Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

28 листопада 2021 року відбулась Першість Льотної академії Національного авіаційного університету зі спортивного туризму (закриті приміщення). Співорганізаторами змагань виступили: курсантсько-студентський туристичний клуб академії «Крила мандрів» (голова клубу Микола Олексин, інженер кафедри туризму та авіаційних перевезень) та профільна кафедра туризму та авіаційних перевезень (завідувач кафедри Олександр Колотуха).

Детальніше...

25 листопада на кафедрі професійної педагогіки та соціально-гуманітарних наук Льотної академії НАУ відбулась студентська конференція «Голодомор-геноцид 1932-1933 років: пам’ятаємо».

Детальніше...

23 листопада 2021 року пішла з життя Михайлова Алла Миколаївна. (31.01.1937 - 23.11.2021)
Алла Миколаївна прийшла працювати до нашого навчального закладу у 1969 році, присвятивши все своє життя академії. Спочатку викладала на кафедрі російської мови як іноземної, а з 1992 по 2018 роки працювала методистом деканату факультету обслуговування повітряного руху. Аллу Миколаївну поважали і любили колеги, вона завжди була готова прийти на допомогу, підтримати теплим словом, доброю порадою.
Колектив Льотної академії НАУ висловлює щирі співчуття близьким та рідним. Сумуємо разом з вами…Світла пам’ять про чудову людину, фахівця, колегу завжди житиме в наших серцях!
Прощання відбудеться в суботу, 27 листопада 2021 року о 12.00 на Далекосхідному кладовищі.

Фахівець ХХІ століття - високопрофесійна особистість, здатна творчо мислити, приймати нестандартні рішення і нести за них відповідальність! І з цим не можна не погодитися! Про це йшлося 24 листопада на засіданні круглого столу на тему "Актуальні проблеми підготовки конкурентоспроможного фахівця", співорганізаторами якого виступили Кафедра менеджменту та економіки Льотної академії НАУ та Кафедра економіки, підприємництва та менеджменту ДЗВО "УМО" НАПН України

Детальніше...

У ході щорічної ювілейної Х Міжнародної науково-практичної конференції згідно програми у форматі онлайн відбулося засідання Секції 10 «Інноваційні освітні технології підготовки операторів складних систем» під головуванням д.пед.н., професора Тетяни Степанівни Плачинди (Льотна академія Національного авіаційного університету).

Детальніше...

23 листопада в Льотній академії НАУ для першокурсників факультету льотної експлуатації та обслуговування повітряного руху відбулися інформаційно-просвітницькі заходи з вшанування пам'яті жертв Голодомору-Геноциду 1932–1933 років в Україні. Завідувачка кафедри професійної педагогіки та соціально-гуманітарних наук, докторка педагогічних наук, професорка Т.С. Плачинда, звертаючись до курсантів, наголосила на важливості збереження пам’яті про найжахливішу трагедію нашого народу, яка торкнулася мільйонів українських родин.

Детальніше...

24 листопада 2021 року Льотна академія Національного авіаційного університету проводила традиційну,  цього року вже Х Міжнародну науково-практичну конференцію «Управління високошвидкісними рухомими об’єктами та професійна підготовка операторів складних систем». Захід відбувся в онлайн форматі та у відповідності до графіку проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2021 рік та з нагоди 70-річчя Льотної академії НАУ.

Детальніше...