Дорогі друзі!

Вас вітає Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету - унікальний навчальний заклад, який вже більше 60-років здійснює професійну підготовку пілотів та інших фахівців для цивільної авіації.

Ефективна професійна діяльність наших випускників в авіаційних кампаніях та підприємствах України та багатьох країн світу забезпечила високий авторитет і визнання освітніх послуг нашого ВНЗ всередині країни і на міжнародній арені.

Фундаментальна традиція КЛА НАУ - постійна відповідність самим передовим вимогам часу. Унікальна авіаційна інфраструктура навчального закладу, що відповідає європейським вимогам, забезпечує системне і надійне формування практичних навичок на базі отриманих теоретичних знань. Цілий комплекс відповідних компонентів забезпечує цілеспрямовану роботу по формуванню багатогранної патріотичної і високоморальної особистості.

Ми відкриті для партнерських відносин із зацікавленими сторонами і раді бачити у своїх стінах юнаків і дівчат, які мріють оволодіти престижними і затребуваними авіаційними спеціальностями.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен.
Ми знаємо, як зробити кожного ПРОФЕСІОНАЛОМ!

23 жовтня 2016

 20 жовтня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте відкриття всеукраїнського освітнього проекту «Авіатор 2017».Конкурс проводиться благодійним Фондом Бориса Колеснікова шостий рік поспіль. «Авіатор» покликаний підтримати українських студентів технічних спеціальностей, а кращих з них заохотити поїздками на Міжнародні авіасалони Фарнборо в Великобританію і Ле Бурже до Франції.

Детальніше...

Випуск, присвячений українсько-норвезькому партнерству.
Гість програми: начальник Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету Сергій Миколайович Неділько.

20 жовтня 2016

20 жовтня світ відзначає Міжнародний день авіадиспетчера - професійне свято авіадиспетчерів і працівників, зайнятих управлінням повітряним рухом. Саме до цього свята традиційно приурочив день свого факультету наш ФОПД. В цьому році майбутнім фахівцям з обслуговування повітряного руху особливо було що святкувати - це ювілейний рік для улюбленого факультету.

Детальніше...

19 жовтня 2016

ННагадаю, що конкурс «Хочу бути пілотом» на професіоналізм наших курсантів факультету льотної експлуатації відбувся в КЛА НАУ в березні 2016, був ініційований бізнесменом з Одеси Вадимом Громовим і їм же був оголошений приз десятці переможців у вигляді поїздки на 3 дні на одеський аеродром «Гідропорт» для участі в авіаційній програмі. Через низку об'єктивних причин аеродром призначення довгий час не функціонував в повноцінному режимі, тому прийняти гостей одесити змогли тільки восени.

Детальніше...