Дорогі друзі!

Вас вітає Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету - унікальний навчальний заклад, який вже більше 60-років здійснює професійну підготовку пілотів та інших фахівців для цивільної авіації.

Ефективна професійна діяльність наших випускників в авіаційних кампаніях та підприємствах України та багатьох країн світу забезпечила високий авторитет і визнання освітніх послуг нашого ВНЗ всередині країни і на міжнародній арені.

Фундаментальна традиція КЛА НАУ - постійна відповідність самим передовим вимогам часу. Унікальна авіаційна інфраструктура навчального закладу, що відповідає європейським вимогам, забезпечує системне і надійне формування практичних навичок на базі отриманих теоретичних знань. Цілий комплекс відповідних компонентів забезпечує цілеспрямовану роботу по формуванню багатогранної патріотичної і високоморальної особистості.

Ми відкриті для партнерських відносин із зацікавленими сторонами і раді бачити у своїх стінах юнаків і дівчат, які мріють оволодіти престижними і затребуваними авіаційними спеціальностями.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен.
Ми знаємо, як зробити кожного ПРОФЕСІОНАЛОМ!

27 вересня 2016

Перший спільний свято провели слухачі групи перепідготовки проекту «Україна - Норвегія». Цілий тиждень вони вивчали курс «Введення в МВА» разом з викладачем кафедри менеджменту, економіки і права КЛА НАУ, кандидатом економічних наук Віталієм Барановим, а завершальне заняття блоку співпало з днем народження останнього.

Детальніше...

27 вересня 2016

23 вересня першокурсники КЛА НАУ набору 2016 року пройшли церемонію посвяти в курсанти, склали присягу на вірність обраним спеціальностями та авіації і з цього моменту перейшли на якісно новий рівень свого світосприйняття.

Детальніше...

19 вересня 2016

Ось уже багато років в нашому обласному центрі зберігається і зміцнюється традиція святкування Дня міста в третю суботу вересня. Урочиста дата цього року - 17 вересня - виявилася насичена різноманітними заходами, що проходять на центральних вулицях, площах і парках.

Детальніше...

19 вересня 2016

Як уже повідомлялося раніше, нова група слухачів проекту перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей, успішно приступила до занять на базі КЛА НАУ. Щоб забезпечити «новобранцям» ефективні прискорення, напрямок і завзяття, першим з ними зустрівся бізнес-консультант і мотиваційний тренер Олександр Литвиненко.

Детальніше...