Кар'єрний ріст здобувачів
Калашник-Рибалко Мирослава Анатоліївна
голова Ради молодих вчених Льотної академії Національного авіаційного університету, член Експертної ради МОНУ з наукової та науково-технічної експертизи проміжних звітів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, кандидат технічних наук, старший викладач кафедри аеронавігації
Спеціальність – 05.22.13 – Навігація та управління рухом
Роки навчання – 2015-2019
Тема дисертації: Метод забезпечення функціональної стійкості пілотажно-навігаційного комплексу літального апарата на окремих режимах польоту.
Автор близько 70 наукових публікацій (ORCID). Активно займається науково-дослідною роботою. Керівник ініціативної науково-дослідної роботи, зареєстрованої в УкрІНТЕІ (Державний реєстраційний номер: 0121U100398, дата реєстрації: 13-01-2021). Тематика наукового дослідження: «Розробка методу забезпечення функціональної стійкості комплексу бортового обладнання літального апарата в особливих польотних умовах»/ «Development of a method for provision of functional stability of the aircraft onboard equipment complex in special flight conditions».
Коло наукових інтересів: наукові дослідження в галузі навігації та управління рухом; дослідження методів проектування та експлуатації систем навігації у різних середовищах, засобів навігаційного обслуговування і управління рухом, підвищення їхньої точності, цілісності, надійності та експлуатаційної готовності; дослідження методів підвищення ефективності процесів навігації та управління рухом, засобів та систем навігаційного обслуговування.
У 2021 році на конкурсній основі обрана до складу Експертної ради МОНУ як експерт наукової та науково-технічної експертизи проміжних звітів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у ВНЗ та НУ, що належать до сфери управління МОНУ, секція 2 «Сучасне машинобудування, інтелектуальний, «зелений» та інтегрований транспорт, розвиток галузі ядерної фізики, радіофізики, астрономії та ракетно-космічної галузі, авіа- та суднобудування, військової техніки» (Наказ МОНУ №1014 від 22.09.2021 “Про затвердження персонального складу Експертної ради МОНУ, її секцій за фаховими напрямами та визнання окремих пунктів наказів Міністерства освіти і науки України, такими що втратили чинність, ”).
У 2021 році стала номінантом Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року» Ради молодих вчених МОН України у категорії «Транспорт та транспортні технології» (Науково-технічна діяльність та інженерія) за результатами наукової діяльності у 2020 році (сертифікат №0676 від 29 вересня 2021 року).
З 2019 року по теперішній час працює старшим викладачем кафедри аеронавігації Льотної академії Національного авіаційного університету. Викладає навчальні дисципліни: «Навігація», «Точність та надійність навігаційних систем», «Основи аеронавігації та авіаційної картографії».
Макарчук Дмитро Володимирович
в.о. завідувача кафедри судноводіння у Херсонській державній морській академії, доцент кафедри, кандидат технічних наук, капітан далекого плавання
Спеціальність – 05.22.13 – Навігація та управління рухом
Роки навчання – 2015 -2019
Тема дисертації: Методи та моделі підвищення ефективності морської навігації на основі навігаційних інерціальних систем в умовах невизначеності.
3 2014 по 2016 працював на навчально-тренажерному судні “Warnow Jupiter” та в крюїнговій компанії Marlow Navigation Ukraine на посаді трейнінг-офіцера, де провів понад 1000 інтерв’ю з працевлаштування рядового та офіцерського складу.
З 2016 року працював на суднах контейнеровозах на посаді старшого помічника капітана. Звання капітан далекого плавання присвоєно у 2019 році. Провідний інструктор Херсонського морського спеціалізованого тренажерного центру з 2018 року.
Ліцензований інструктор з Глобальної морської системи зв’язку під час лиха для навчання загального та обмеженого оператору ГМЗЛБ.
Дійсний член Морського інституту Великобританії (MNI – Member of the Nautical Institute), та Міжнародної асоціації лекторів морських університетів (IMLA – International Maritime Lecturers Association).
Експерт робочої групи Міжнародної асоціації морських університетів (IAMU – International Association of Maritime Universities) з детального перегляду міжнародної конвенції та кодексу ПДНВ у 2021 році.
Викладає дисципліну «Управління судном» та вибіркову дисципліну «Підготовка до інспекцій державного портового нагляду» Наукові інтереси: безпечне та ефективне планування переходу судна, оператор морських автономних надводних суден, змішане навчання, емоційний інтелект та мотивація здобувачів вищої освіти до досягнень високих результатів навчання та побудування успішної кар’єри.
Могілатенко Андрій Станіславович
полковник, к.т.н.
Спеціальність – 05.22.13 – Навігація та управління рухом
Роки навчання – 2015 -2018
Тема дисертації: Методи та модель інформаційної технології формування даних про повітряні об'єкти в автоматизованих системах управління повітряним рухом.
У 2015 році був прикріплений в якості офіційного здобувача до кафедри льотної експлуатації, аеродинаміки та динаміки польотів.
Автор близько 80 наукових статей та доповідей. Активно займається винахідницькою та раціоналізаторською роботою. Приймає активну участь у заходах міжнародного військового співробітництва.
Співпрацює з військовою частиною А0593 (м.Нікополь) і надає інформаційні послуги в сфері розробки і супроводження програмного забезпечення.
Арделян Вікторія Віталіївна
Спеціальність – 05.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту
Роки навчання – 2015 -2018
Тема дисертації: методика забезпечення функціональної стійкості пілотажно-навігаційного комплексу повітряного судна на основі використання системи підтримки прийняття рішення.
У червні 2015 року зарахована до аспірантури.
З квітня 2017 року працює на посаді другого пілота літака Boeing 737, має наліт 2000 годин.
Лавриненко Олексій Сергійович
Спеціальність – 05.22.13 – Навігація та управління рухом
Роки навчання – 2014 -2018
Тема дисертації: Метод формування еталонної моделі суб’єкта навчання на основі виявлення закономірностей діяльності авіадиспетчера.
З грудня 2014 року зарахован до аспірантури Льотної академії НАУ без відриву від виробництва та займає посаду керівник польотів Льотно-випробувального комплексу ТОВ «Вертольоти Мотор Січ» (м.Запоріжжя).
З березня 2017 керівник польотів Льотно-випробувального комплексу АТ «Мотор Січ» (м.Запоріжжя).
Жовтень 2017 року – викладач центру підвищення кваліфікації Навчально-сертифікаційного центру відділу підготовки персоналу ОрПР (Організації повітряного руху) Украероруху (м.Бориспіль).
У серпні 2019 року отримав підвищення та став старшим викладачем центру підвищення кваліфікації Навчально-сертифікаційного центру відділу підготовки персоналу ОрПР (Організації повітряного руху) Украероруху (м.Бориспіль).
З липня 2019 по теперішній час працює диспетчером управління повітряним рухом АДВ (аеродромної диспетчерської вишки) служби аеронавігаційного обслуговування Регіонального структурного підрозділу «Київцентраеро» Украероруху у м. Бориспіль.
Оберемок Сергій Олексійович
Спеціальність – 05.22.13 – навігація та управління рухом
Роки навчання – 2014 - 2017
Тема дисертації: "Метод підвищення ефективності управління інформаційними потоками в системі управління повітряним рухом" на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук.
З грудня 2014 року зарахован до аспірантури ЛА НАУ на заочну форму навчання.
З вересня 2017 року очолював посаду КПС – інструктора на літаку CEESNA-172R в НЛЦ МААК «УРГА» та був ведучим інструктором з підготовки курсантів для отримання ліцензії PPL(A).
В жовтні 2018 року звільнився з НЛЦ МААК «УРГА» за власним бажанням та був прийнятий на роботу в авіакомпанію «Константа» пілотом ПС АН-26, АН-28.
28 вересня 2019 року захистив кандидатську дисертацію.
В даний час має 8 опублікованих наукових праць, які включені до наукометричних баз України, а також Акт про впровадження наукових досліджень в ДП «КБ «Південне». Продовжує наукову діяльність для подальшого отримання наукового звання «Доцент».
Кушнєрова Надія Іванівна
Спеціальність – 05.22.13 – Навігація та управління рухом
Роки навчання – 2012 -2015
Тема дисертації: Методи та моделі синтезу системи прогнозування нештатних ситуацій на борту повітряного судна на основі блукаючого діагностичного ядра.
З грудня 2012 року зарахована до аспірантури та за сумісництвом займає посаду інженера служби сертифікації.
У липні 2015 року успішно захистила кандидатську дисертацію та була відрахована з аспірантури.
З вересня 2015 року прийнята на посаду викладача кафедри аеронавігації.
У лютому 2016 року переведена на посаду доцента кафедри аеронавігації.
Вересень 2016 року – переведення на посаду завідувача кафедри аеронавігації.
У листопаді 2021 року обрана за конкурсом на посаду завідувача кафедри аеронавігації.
Сорока Михайло Юрійович
Спеціальність – 05.22.13 – навігація та управління рухом
Роки навчання – 2006 -2009
Тема дисертації: Методи побудови мультиагентного середовища інтелектуальної навчальної системи підготовки диспетчерів управління повітряним рухом.
3 2005 року працює в Державній льотній академії України (Льотні академії НАУ) на посадах інженер-програміст, старший викладач кафедри інформаційних технологій, відповідальний секретар приймальної комісії, начальник навчального відділу, в.о. декана факультету льотної експлуатації та обслуговування повітряного руху.
У листопаді 2020 року призначений виконуючим обов’язки заступника начальника академії з навчальної науково-методичної та виховної роботи.
Гришманов Дмитро Євгенійович
Спеціальність – 5.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту
Роки навчання – 2005 - 2009
Тема дисертації: Методи підвищення ефективності діяльності чергових змін районних диспетчерських центрів при управлінні повітряним рухом.
Після закінчення навчання в ЛА НАУ працював на льотних посадах та інспектором з безпеки польотів в авіапідприємствах України та закордоння.
У 2019 році успішно захистив дисертацію зі спеціальності 05.22.13 – навігація та управління рухом. Має опубліковані наукові статті у наукових виданнях України та закордоння.
Опанував літаки: Антонов - 24/26, Яковлев – 42, Airbus – 320, Boeing – 737.
Наразі працює командиром повітряного судна Boeing – 737 авіакомпанії «Біз Ейрланз» та підтримує кваліфікацію командира повітряного судна Airbus – 320.
Продовжує займатись навчальною та науковою діяльністю на посаді доцента Кафедри аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів Національного авіаційного університету.