• Ukrainian
  • English (UK)

Бикова Олександра Іванівна

Аспірантка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки кафедри професійної педагогіки та соціально-гуманітарних наук Льотної академії Національного авіаційного університету. Зарахована до аспірантури денної форми навчання 31 серпня 2020 року наказ № 524 від 31 серпня 2020 р. 

Науковий керівник : Крижевська К.В. к.пед.н., доцент.  

Тема дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії затверджена у такій редакції: «Розвиток гнучких умінь (soft skills) здобувачів вищої авіаційної освіти на засадах гейміфікації» (затверджено на Вченій Раді ЛА НАУ протокол №7 від 19 жовтня 2020 р.). 

Вчительська діяльність

2005 р.  - вчитель історії  і правознавства Гаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. Кіровоградського району.

2012 р.  - вчитель історії та правознавства  КЗ «НВО «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16- дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

2014 р. - вчитель історії  КЗ «НВО» Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами ЦДЮТ «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

2015 р. - здобула перемогу і отримала перше місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року. Номінація «Історія», місто Кропивницький.

Викладацька діяльність

Викладач кафедри професійної педагогіки та соціально-гуманітарних наук ЛА НАУ(2021 рік).

Участь у роботі наукових організацій:

З 2014 року  співпрацюю з Українським інститутом вивчення Голокосту «ТКУМА» досліджуючи вивчення і збереження пам’яті про Другу світову війну і Голокост. 

В 2014 учасниця Міжнародного семінару вивчення Голокосту для вчителів з України, який відбувся у всесвітньому центрі дослідження  Голокосту «Яд-Вашем», місто Єрусалим.

В 2015 учасниця Міжнародного семінару для музейних працівників, місто Берлін.

З 2017 року активно співпрацюю з освітнім центром вивчення Голодомору HREC in Ukraine. Учасниця (2017, 2018, 2019, 2021 роки) Літніх шкіл Міжнародної метод лабораторії «Verba magistri», яка заснована освітнім центром вивчення Голодомору HREC in Ukraine у співпраці з Міністерством освіти і науки України, за підтримки Науково-освітнього консорціуму вивчення Голодомору HREC при Канадійському інституті українських студій Альбертійського університету.

2020 рік – нагороджена дипломом І ступеня за перемогу у Міжнародному міждисциплінарному  конкурсі імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко, номінація «Кращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів закладів загальної середньої освіти/викладачів закладів вищої освіти», розробка навчальної настільної гри «Шляхами правди».

2020 рік – нагороджена дипломом за перше місце у фіналі  XVII Міжнародного Конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»,  методична розробка настільної навчальної гри «Картотека тисячоліття».

2021 рік – нагороджена спеціальною відзнакою у Міжнародному міждисциплінарному  конкурсі імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко «За найкраще втілення міждисциплінарних підходів при викладанні історії Голодомору 1932-1933 рр. – геноциду Українського народу». Програма онлайн курсу для учнів і студентів «Голодомор 1932-1933 років на Кіровоградщині».