Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 110 тисяч фахівців з 80 країн світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має три факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми; навчальні літаки; тренажерні комплекси; авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Відповідно до рішення Уряду, прийнятого 13 жовтня 2020 року на позачерговому засіданні закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти рекомендовано перейти з 15 жовтня до 15 листопада на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків.

Детальніше...

Літак Хіат-650 УТ/СХ, що був закуплений в рамках виконання проєкту  «Розвиток освітнього потенціалу в авіаційній галузі» увійшов до учбового сертифікату Льотної академії НАУ для виконання навчальних польотів по правилах польотів за приладами і нічних польотів. Сьогодні літак Хіат-650 УТ/СХ уже базується на аеродромі Льотної академії НАУ.

Детальніше...

В рамках візиту до Кіровоградщини для участі у Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2020 голова Національної агенції кваліфікації Юрій Баланюк, заступник голови НАК Володимир Ковтунець та ректор НАУ Володимир Ісаєнко відвідали Льотну академію НАУ.

Детальніше...

1-5 жовтня 2020 року у Льотній академії НАУ працює робоча група Національного авіаційного університету, яку створено з метою повного та своєчасного усунення порушень за результатами перевірки Державної служби якості освіти України, перевірки готовності проходження акредитації освітніх програм у 2020-2021 н.р. та з інших питань діяльності ЛА НАУ.

Детальніше...

Днями проведено дуальне лекцiйне заняття, пiд час якого доцент кафедри права та правового регулювання авiацiйної дiяльностi Сергій Зеленський i старший інспектор фiлiї Державної установи "Центр пробацiї" в Кiровоградськiй області Микола Гудима розповіли про передумови реформування кримінально-виконавчої системи, історію розвитку та впровадження інституту пробації, види пробації та переваги альтернативних видів покарань. Студенти групи 1081 П проявили інтерес до представленої iнформацiї шляхом постановки питань практичному працівнику правничої професiї.

Детальніше...