День відкритих дверей 12/02/2022
(Онлайн)
Залишилось днів:

 

Запрошуємо на День відкритих дверей!

Льотна академія НАУ запрошує вас на День відкритих дверей, що відбудеться 12 лютого 2022 року о 10.00 в онлайн форматі на офіційній сторінці Льотної академії НАУ у Facebook. Реєстрація учасників заходу за посиланням.

 

Шановні колеги!
 
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIІІ Міжнародної науково-практичної конференції«Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України»
Конференція відбудеться 7-8 квітня 2022 року в Льотній академії Національного авіаційного університету (м. Кропивницький).

Детальніше тут.

До обговорення

До обговорення пропонується Положення "Про центр професійно-кар'єрної орієнтації ЛА НАУ". Пропозиції надсилайте за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На обговорення

На обговорення виноситься проєкт освітньо-професійної програми «Правове забезпечення авіаційної діяльності» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, Навчальний план та Каталог вибіркових дисциплін зі спеціальності 081 «Право», розроблено відповідно до Стандарту вищої освіти України. Зауваження та пропозиції надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На обговорення

На обговорення виноситься проєкт освітньо-професійної програми «Правове забезпечення авіаційної діяльності» другого (магістерського) рівня вищої освіти та Навчальний план зі спеціальності 081 «Право», розроблено відповідно до Стандарту вищої освіти України. Зауваження та пропозиції надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.