ДТЕК ввів три нові лави на шахті ім. Героїв космосу
Шахтоуправління ім. Героїв космосу (Дніпропетровська область), що входить до складу «ДТЕК Павлоградвугілля», за останні три місяці запустило три нові лави. З них планується видобути 1,2 млн тонн вугілля.
За даними прес-служби компанії, нові лави забезпечать безперервну роботу підприємства протягом наступних семи місяців. Для запуску цих об’єктів підприємство придбало два нові очисні комбайни КА200, а також винесену систему подачі комбайна ВСПК. Крім того, було капітально відремонтовано 200 секцій механічного кріплення та два скребкові конвеєри СП251.
Як повідомив заступник директора з виробництва шахтоуправління Сергій Фараонов, на ці роботи витрачено близько 100 млн грн. Загалом у 2018 році на підтримку виробничих потужностей двох шахт — «Ім. Героїв космосу» та «Благодатна» — планується спрямувати 633 млн грн.
З початку року на шахтоуправлінні вже введено в експлуатацію п’ять лав. До кінця року планується підготувати ще три лави, з яких додатково видобудуть 667 тис. тонн вугілля. Загальний план видобутку для шахтоуправління на 2018 рік становить 4,8 млн тонн.
Читайте також
Ще в розділі «Технології»
- Чорногірська обсерваторія: новий телескоп із 50-сантиметровим дзеркалом
- Falcon 9 вріжеться в Місяць: що відомо про зіткнення
- 50 років «Обличчю на Марсі»: як знімок «Вікінга-1» став теорією змови
- Супутник зафіксував пожежу на НПЗ Saudi Aramco після атаки хуситів
- Amazon купує Globalstar за $11,6 млрд: новий супутниковий зв'язок для iPhone і Apple Watch






