Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення у 2024 році вступних випробувань для до магістратури.
Вступні випробування проходитимуть у дві сесії:
• основна: 24 червня – 15 липня;
• додаткова: 31 липня–14 серпня.

Відповідно до наказу реєстрація осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, триватиме з 7 до 29 травня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

У додатковий період (17–21 червня) зможуть зареєструватися особи, які з поважних причин не зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ під час основного періоду реєстрації.

До 17 червня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а учасники ж додаткової сесії – до 26 липня. Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 20 липня 2024 року, додаткової сесії – до 20 серпня 2024 року.