Конкурс, який відбувся у льотної академії для курсантів-пілотів, досі активно обговорюється і в колективі нашого ВНЗ, і далеко за його межами. Подія вийшла справді неординарна і цікава. Члени журі впевнено заявляють про те, що переконалися у високому потенціалі і перспективності наших випускників. Основним підсумком дня став висновок для всіх учасників заходу: хочеш бути пілотом – станеш ним. Головний чинник досягнення – мотивація. Переможець конкурсу – Батяшов Ігор пояснив свою перемогу так: «Обравши професію пілота необхідно багато і напружено працювати над собою, своїми знаннями. Не обмежуватися тим, що дають викладачі, а наполегливо шукати додаткову корисну інформацію, вивчати її самостійно. Станеш ти пілотом, і яким ти станеш пілотом, залежить тільки від тебе та сили твого бажання». Підтверджують слова переможця і високі результати, досягнуті у конкурсі курсантами молодших курсів. Ті, хто прагнув до успіху – змогли обійти навіть більш досвідчених товаришів і довести усім, а в першу чергу самим собі, що вони не випадкові люди в цій професії і вже володіють необхідними якостями, що забезпечують надійність та професіоналізм льотного складу.

Фіналісти одноголосно стверджують, що набули безцінного досвіду співбесіди з роботодавцями в усіх його психологічних нюансах і в повній відповідності з вимогами до необхідних рівнів професійних знань. Кожному з тих, що пройшли співбесіду, стало набагато зрозуміліше до чого потрібно прагнути і як удосконалити роботу над собою, щоб відповідати критеріям провідних авіакомпаній. Не дарма кажуть, попереджений, значить озброєний. Можна сказати, що третій тур конкурсу "Хочу бути пілотом" став аналогом тренажерної підготовки перед льотною практикою: курсанти, які пройшли через нього, значно більшою мірою підготовлені до реального відбору авіакомпаній.

Відеофрагменти фіналу, звичайно, не можуть змоделювати для їх глядачів всієї атмосфери, яка панувала в конференц-залі, однак деяке уявлення сформувати допоможуть. Усім, кому це цікаво, надаємо можливість подивитися ці короткі відео матеріали про те, як фіналісти змагалися не стільки за надані спонсорами призи, скільки за можливість випробувати себе і опинитися в числі кращих з кращих.

Центр громадських зв'язків КЛА НАУ